ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asansörlü taşımacılık

Eski yıllarda asansörlü taşımacılık hizmetlerinin olmadığı dönemlerde bina içerisinde yüksek katlardan taşınan eşyalarda bir takım çizilme ve hasar alma gibi durumlar meydana gelmekteydi. Ama şuan ki teknoloji sayesinde 20 kata kadar çıkabilen otomatik asansörlerimiz ile hiçbir eşya hasar almadan pratik olarak taşınabilmektedir.

Asansörlü taşımacılık hizmetlerini sadece yüksek katlarda oturan müşterilerimize sunmaktayız. Alçak katlarda oturan ve eşyanın gideceği yeni evde ise yine aşağı katta bulunuyorsa ise asansörlü nakliyat hizmeti almanıza gerek yoktur.

Ankara Gölbaşı Nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyat hizmetlerindeki hasarsız eşya taşımacılığı hizmetlerinin sizler için kapılarını aralamaktayız. Asansör evinizin balkon veya pencere camı üzerine kurulan bir sistemdir. Eşyalarınızın paketleme aşaması tamamlandıktan sonra personellerimiz tarafından asansör paleti üzerine eşyalarınız yüklenir ve aşağıda bekleyen aracımızın içerisine yüklenir. Sistemin çalışma mantığı çok basit düzeydedir. Bu sistemi tercih ederek hasarsız ve kalite olarak nakliye hizmeti alacağınızın garantisini vermekteyiz. Gölbaşı nakliyat asansörlü eşya taşımacılık hizmetlerinde sizler için her zaman uygun bir çözüm olduğunu belirtmek isteriz. Bizler ile günün her saati iletişime geçerek taşınmanız hakkında detaylı bilgi alabileceğinizi belirtmek isteriz.

© 2017 Sitemizin Tüm Hakları Gölbaşı Nakliyat Sitemize Aittir.