EV OFİS EŞYA DEPOLAMA

Ev eşya depolama

Eşyalarınızı koyacağınız bir yer mi arıyorsunuz? Bu ortamın güvenliği sizler için oldukça önemli mi? O zaman Ankara Gölbaşı eşya depolama firması ihtiyaçlarınıza özel çözümleri sağlamaktadır.

Bazı nedenlerden ötürü eşyalarınızı güvenli bir ortamda muhafaza etmek isteye bilirsiniz. Depolama firmamız toplamda 1000m2 alan üzerine kurulmuş olup tamamen firmamıza ait depolama sahasıdır. Depomuz son derece güvenlikli olup yangın, deprem, sel, su baskını, terör gibi olumsuz durumlara karşı sigorta güvencesi altındadır.

Eşyalarınızı depolatmaya karar verdiğinizde ilk olarak ücretsiz eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu yere gelir. Eşyalarınızın incelemesini yapan eksperimiz kullanılacak ambalajlama malzemeleri sayısını, eşyaları taşıyacak personel sayısı ve sözleşme şartları hakkında bilgileri sizlere aktardıktan sonra anlaşma olması halinde sözleşme kapsamı içerisinde eşyalarınızın depolanması yönünde hizmet sağlar.

Depoya gidecek olan eşyalarınız normalden daha iyi düzeyde ambalajlama yapılarak sanki yıllar boyu depoda kalacak şekilde düşünülerek firmamız personellerince ambalajlama yapılır. Genellikle kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında kraft kağıt, havalı naylon, streç, bant, ip vb. malzemeler kullanarak eşyalarının ambalajını yaparız.

Eşyalarınız depomuza getirildiğinde her bir eşya numara sırası verilerek oda tipinde bulunan depolarımıza eşyalarınızın yerleşimini yaparız. Deponun kilidi sadece müşterimizde kalır ve kapılar bir daha açılmaması suretiyle mühürlenir. Sizlerde güvenilir bir ortamda eşyalarınızı muhafaza etmek isterseniz Gölbaşı eşya depolama firmasını arayabilirsiniz.

© 2017 Sitemizin Tüm Hakları Gölbaşı Nakliyat Sitemize Aittir.