EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliye

Ankara Gölbaşı Nakliyat firması olarak tüm Türkiye geneline şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin taşımacılık hizmetlerinden olan beklentilerini biliyor ve size özel alternatif çözümler üretiyoruz. Bu nedenle her geçen gün işimize daha iyi sahip çıkarak tam zamanında güvenilir ve ekonomik düzeyde eşya taşımacılığı hizmetleri sergiliyoruz.

Firmamız evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında sunacağı hizmetler aşağıda belirtmiş olduğumuz gibi gerçekleştirilecektir.

İlk olarak Gölbaşı Nakliyat şirketimizi aradığınızda ücretsiz eksperimiz evinize gelir. Eksper tüm eşyaların envanter listesini oluşturduktan sonra size özel aracın belirlenmesini, çalışacak personel sayısını, kullanılacak ambalajlama malzemeleri gibi bir çok ayrıntıya dikkat ederek belirtmiş olduğunuz tarihlerde sözleşme ve sigorta kapsamı içerisinde eşyalarınız taşınır.

Eski evinizde bulunan tüm eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketleme işlemi yapılır. Tüm demonte ve montaj işçilikleri firmamızı ait olup anahtar teslim olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Eski evinizden toplanan eşyalarınız aracımıza yüklenir ve belirtmiş olduğunuz adrese götürülmek üzere yola çıkar.

Eşyalarınız yeni adresinize getirildiğinde personellerimiz eşyaların ambalajlarını açar ve montaj aşamasını gerçekleştirir. Tüm eşyalar kabaca dizaynı personellerimiz tarafından sağlandıktan sonra müşterimiz eşyalarını kontrol eder. Eğer eşyalarda hasar, kırılma, çizilme gibi durumlar yok ise müşterimiz nakliye ödemesini yapar. Amacımız %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek garantili çalışmaktır. Bizimle çalışmak için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

© 2017 Sitemizin Tüm Hakları Gölbaşı Nakliyat Sitemize Aittir.