HAKKIMIZDA

Firma Profili

Firmamız Gölbaşı evden eve nakliyat olarak sektöründe 12 yıl önce kurulmuş kaliteli bir taşımacılık şirketidir. Özmal araç filosu ile tüm Türkiye’ye şehir içi şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1,K3 yetki belgeleriyle Türkiye’nin her noktası üzerine sorunsuz ve güvenilir düzeyde eşya taşıma hizmeti sağlamaktayız.

Taşımacılık hizmetleriniz öncesinde firmamızı 2 veya 3 iş günü içerisinde aramanız halinde müşteri temsilcimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler ve yapılan inceleme ile evinizde gerekli taşınma programını eksperimiz hazırlar.

Belirtmiş olduğunuz tarihlerde Gölbaşı Nakliyat siz değerli müşterilerimize sigortalı, marangozlu, ambalajlı ve sözleşme olarak taşımacılık hizmeti sağlar. Amacımız bizi tercih eden müşterilerimizin tümüne kusursuz boyutta kaliteli, güvenilir eşya taşımacılığı hizmeti sağlayabilmektir.

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamız parça eşya gerekse uluslar arası nakliyat hizmetlerinde profesyonel bir firmadır. Geniş referans ağı ile, sektöründe geniş bir yelpazeye hitap eden Gölbaşı taşımacılık, Ankara’nın lider taşımacılık firmaları arasında yer almaktadır. Tecrübe ve güvene dayanan taşımacılık hizmeti, profesyonel elemanlarımız ve son model araç filomuz ile hizmetinizdedir. Nakliyat hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve ekspertiz talebinde bulunmak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

© 2017 Sitemizin Tüm Hakları Gölbaşı Nakliyat Sitemize Aittir.