ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Şehirler arası nakliye

Ülkemizin nüfus yoğunluğunun fazla olduğu durumlarda nakliye ihtiyaçları oldukça fazla hale gelmiştir. Ekonominin belli bölgelerinde oldukça fazla arttığından dolayı bazı durumlarda şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat çok kapsamlı bir planlama gerektirir. Öncelikle taşınacak olan eşyaların görülmesi ve size özel bir nakliye programının sağlanması gerekmektedir. Taşınma öncesinde ücretsiz eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme ile kaç kişilik personelin hizmet vereceği, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi, ne tür bir aracın eşyalarınızı taşıyacağı gibi hususlar önceden değerlendirilerek nakliye programı yapılır.

Şehirler arası taşımacılık araçlarımız 2+1, 3+1 ve 4+1 ev eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilecek araçlardan oluşmaktadır. Personellerimiz ile firmamız bünyesinde çalışan maaşlı sigortalı personellerden oluşmaktadır. Şehirle arası evden eve nakliyat hizmetlerinde Türkiye’nin tüm illerine her gün komple ev eşyası taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı alanında hizmetler sağlamaktayız.

Gölbaşı nakliyat farklı model ve boyutlardaki araçları ile bir çok ilde bulunan çözüm ortakları sayesinde ilden ile parça eşya taşımacılık, parsiyel eşya taşıma, kargo gönderimi gibi pek çok alan içerisinde sizlere hizmet sağlamaktadır.

© 2017 Sitemizin Tüm Hakları Gölbaşı Nakliyat Sitemize Aittir.